Filament Pro i Create Plus, Drewno, 3WOODR

59,00 zł
Zestaw 25 sztuk filamentów do 3Doodler PRO
Ilość

Filament 3Doodler PRO i Create Plus, drewno
Filament 3Doodler PRO i Create Plus, Drewno, 3mm, 25 sztuk
Kod produktu: 3WOODR

Filament 3Doodler PRO i Create Plus, drewno
Zapasowe wkłady do 3Doodler'a są obowiązkowym elementem do zapewnienia ciągłej satysfakcji z długopisu 3D i zabawy, jaką gwarantuje swoim posiadaczom.

W zestawie znajduje się 25 sztuk wkładów dodatkowych WOOD do długopisu 3Doodler (wersja PRO i Create Plus), wykonanych z drewna o regularnej strukturze.

Wkłady nie są kompatybilne z 3Doodler’em wersja Create, 2.0, 1.0 i Start.

Filament 3Doodler PRO i Create Plus, drewno
Cechy charakterystyczne
  • Wykonane z prawdziwych włókien drewnianych
  • Tworzą bardzo lekkie struktury. Mogą być szlifowane i barwione dla uzyskania unikalnego efektu końcowego
  • Mogą być używane do napraw elementów drewnianych, mebli, podłóg
  • Zalecana temperatura pracy: 170-175°C (338-347°F)
  • Zalecana prędkość: 3-6
Dane techniczne
  • Długość wkładu: 254mm
  • Średnica wkładu: 3mm
  • Długość pojedynczego wkładu po przetopieniu: 2.5m
  • Wymiary opakowania: 262x87x3mm
  • Waga opakowania: 65g

Filament 3Doodler PRO i Create Plus, drewno
3Doodler PRO to najbardziej zaawansowany długopis 3D stworzony przez prekursora w dziedzinie ręcznego druku 3D, twórcę pierwszego na świecie oryginalnego długopisu do przestrzennego rysowania 3Doodler. Został zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom i ambicjom twórczych profesjonalistów - architektów, inżynierów, projektantów, artystów i wielu innych. Jest nieocenionym narzędziem do tworzenia prototypów i modeli. Pozwala efektywnie przedstawić swoją unikalną wizję twórczą w formie 3D.

Szeroki zakres materiałów operacyjnych oznacza, że 3Doodler PRO jest jedynym profesjonalnym długopisem do druku 3D. Jest przystosowany do wykorzystywania materiałów specjalistycznych, takich jak drewno, nylon, brąz i miedź. 3Doodler PRO jest też kompatybilny z tworzywami sztucznymi: ABS, PLA i FLEXY.

3Doodler PRO roztapia filament. Korzystając z silnika oraz przekładni popycha go w kierunku gorącej dyszy. Proces ten nazywany jest wytłaczaniem. Po wytłoczeniu materiał twardnieje niemal natychmiast, dzięki czemu możemy rysować zarówno na powierzchni, jak i w powietrzu. Posiada 2 pokrętła, które pozwalają na płynne dostosowanie odpowiedniej temperatury i prędkości dla danego rodzaju materiału oraz wiatraczek do szybkiego chłodzenia filamentów.

Akcesoria