Filament 3Doodler PRO, Nylon, 25szt., 3DP-NYLON-25

59,00 zł
Zestaw zawiera 25 sztuk filamentu
Ilość
Dostępność: 30-05-2021


Filament 3Doodler PRO, nylon
Filament 3Doodler PRO, Nylon, 3mm, 25 sztuk
Kod produktu: 3DP-NYLON-25

Filament 3Doodler PRO, nylon
Zapasowe wkłady do 3Doodler'a są obowiązkowym elementem do zapewnienia ciągłej satysfakcji z długopisu 3D i zabawy, jaką gwarantuje swoim posiadaczom.

W zestawie znajduje się 25 sztuk wkładów dodatkowych NYLON do długopisu 3Doodler (wersja PRO), wykonanych z nylonu w kolorze naturalnym (białym).

Wkłady nie są kompatybilne z 3Doodler’em wersja Create Plus, Create, 2.0, 1.0 i Start.

Filament 3Doodler PRO, nylon
Cechy charakterystyczne
  • Wykonane z prawdziwych włókien nylonowych
  • Mocny i wytrzymały elastyczny materiał przypominający w dotyku tkaninę może być stosowany do tworzenia funkcjonalnych części lub niezależych struktur. Można go barwić przy użyciu barwników do tkanin
  • Zalecana temperatura pracy: 250°C (397°F)
  • Zalecana prędkość: 3-6
Dane techniczne
  • Długość wkładu: 254mm
  • Średnica wkładu: 3mm
  • Długość pojedynczego wkładu po przetopieniu: 2.5m
  • Wymiary opakowania: 262x87x3mm
  • Waga opakowania: 59g

Filament 3Doodler PRO, nylon
3Doodler PRO to najbardziej zaawansowany długopis 3D stworzony przez prekursora w dziedzinie ręcznego druku 3D, twórcę pierwszego na świecie oryginalnego długopisu do przestrzennego rysowania 3Doodler. Został zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom i ambicjom twórczych profesjonalistów - architektów, inżynierów, projektantów, artystów i wielu innych. Jest nieocenionym narzędziem do tworzenia prototypów i modeli. Pozwala efektywnie przedstawić swoją unikalną wizję twórczą w formie 3D.

Szeroki zakres materiałów operacyjnych oznacza, że 3Doodler PRO jest jedynym profesjonalnym długopisem do druku 3D. Jest przystosowany do wykorzystywania materiałów specjalistycznych, takich jak drewno, nylon, brąz i miedź. 3Doodler PRO jest też kompatybilny z tworzywami sztucznymi: ABS, PLA i FLEXY.

3Doodler PRO roztapia filament. Korzystając z silnika oraz przekładni popycha go w kierunku gorącej dyszy. Proces ten nazywany jest wytłaczaniem. Po wytłoczeniu materiał twardnieje niemal natychmiast, dzięki czemu możemy rysować zarówno na powierzchni, jak i w powietrzu. Posiada 2 pokrętła, które pozwalają na płynne dostosowanie odpowiedniej temperatury i prędkości dla danego rodzaju materiału oraz wiatraczek do szybkiego chłodzenia filamentów.

Akcesoria